Vi samarbeider med 

 
 

Hovedsponsorer :

        
        
          
   
        
   

     

     
 


  


Hovedsamarbeidspartner:

 

Stokke kommune


Lokale sponsorer:

Lokale sponsorer Lokale sponsorer Lokale sponsorer

Lokale sponsorer    


10 km kvinner fri stil - Torsdag 21. januar

Plass Etternavn Fornavn Tid
1 BJØRGEN Marit 26:45.1
2 KRISTOFFERSEN Marthe 27:56.3
3 JOHAUG Therese 28:11.5
4 SKOFTERUD Vibeke Westbye 28:15.6
5 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 28:27.4
6 WENG Heidi 28:45.6
7 BRUN-LIE Celine 28:45.7
8 ØSTBERG Ingvild Flugstad 28:47.7
9 HAGA Ragnhild 29:07.3
10 ELDEN Marte 29:13.2
11 SVENDSEN Sara 29:17.1
12 TOFTDAHL Tuva 29:29.1
13 SLIND Astrid Øyre 29:39.2
14 LAUVHAUG Hilde 29:44.3
15 NYDAL Britt Ingunn 29:51.3
16 SLIND Kari Øyre 30:13.3
17 BRAATHEN Solfrid 30:21.5
18 NILSEN Inger Liv Bjerkreim 30:30.7
19 PEDERSEN Hilde Gjermundshaug 30:35.4
20 STEMLAND Kristin Mürer 30:36.0
21 MYHRE Marthe Katrine 30:37.6
22 MONRAD-HANSEN Marte 30:40.5
23 KVELI Laila 30:51.4
24 NILSEN Betty Ann Bjerkreim 30:53.4
25 SLIND Silje Øyre 31:12.3
26 GAUSEN Kristin 31:18.1
27 DALEN Tone 31:22.3
28 REENAAS Marte 31:23.5
29 HORN Fanny Welle Strand 31:24.4
30 Kjersti 31:25.4
31 ANDERSEN Tove 31:37.9
32 WELTZIEN Ingunn 31:38.7
33 KRISTOFFERSEN Emilie 31:40.1
34 LUNDER Oda Vardenær 31:43.8
35 GJELTEN Berit 31:49.2
36 BRAATHEN Merethe 31:52.8
37 JENSEN Lena 32:01.0
38 BRULAND Astrid 32:22.0
39 DAHLEN Ida Olivia Midttun 32:23.7
39 STORSLETT Anne 32:23.7
41 STEINSLAND Solveig 32:29.7
42 SUNDVOR Tone 32:31.7
43 ISAKSEN Kjersti 32:45.5
44 PEDERSEN Ida Gjermundshaug 32:50.1
45 ANDREASSEN Gunn Margit 32:56.9
46 LORVIK Ingrid 32:57.6
47 JORDE Liv Birgit 33:02.5
48 AA Benedikte 33:09.5
49 STØVSET Jeanette Elisabeth 33:14.1
50 MOLAND Signe 33:25.6
51 HAUGEN Stine 33:26.9
52 ALMELAND Silje Kreken 33:32.4
53 HUSEBY Ann-Karin 33:34.8
54 BAKKETUN Kjersti Solvoll 33:41.9
55 KARSET Marthe Kristine Hafsahl 33:43.4
56 ULVESTAD Siri 33:47.1
57 MOXNES Eldbjørg Dirdal 34:02.1
58 SKJØLÅS Mailene 34:17.0
59 GJERSTAD Johanne Oxlund 34:34.7
60 HANSEN Nina Niskanen 34:48.0
61 BELSBY Anne Maren Utne 34:56.7
62 HEIMDAL Ingrid Elise Krane 35:05.7


 

 

  Andre NM i 2010
NM ski 2010 Del 2

NM i skiskyting på Simostranda 6.-11. april 2010 
 


Les NM-avisa på nett
 







Hør NM sangen! 
(ca 1 minutt)




Kontakt oss:
Leder: Olav Aas
Nestleder: Sigbjørn Fjærvoll Rennleder: Jon Olav Knotten
Presse: Inger Nergaard
Kultur: Ole Jan Aasen

 
Denne siden er levert av

NM Ski 2010
Storås skistadion
Stokke

     




Site powered by WebOfficeOne ©