Vi samarbeider med 

 
 

Hovedsponsorer :

        
        
          
   
        
   

     

     
 


  


Hovedsamarbeidspartner:

 

Stokke kommune


Lokale sponsorer:

Lokale sponsorer Lokale sponsorer Lokale sponsorer

Lokale sponsorer    


Sprint prolog menn

Plass Navn Idrettslag
1 KJØLSTAD Johan Skogn IL
2 RØNNING Eldar Skogn IL
3 GOLBERG Pål Gol IL
4 BRANDSDAL Eirik Kjelsås IL - ski / Team Manpower
5 STEEN Andreas Myran Leksvik IL
6 THUN Stein Vidar Klæbu IL / Team Manpower
7 BAKKEN Timo Andre Mjøndalen IF
8 SVARTEDAL Jens Arne Trøsken IL / Team Xtra-personell
9 MOHOLT Magnus Ålen IL
10 HATTESTAD Ola Vigen Ørje IL
11 ØSTENSEN Simen Fossum IF
12 LYKKJA Hans Petter Dalguten IL / Team Trøndelag
13 GLØERSEN Anders Rustad IL
14 DAHL John Kristian Strindheim IL
15 BRAATHEN Jørgen Høybråten og Stovner IL / Team NTNU
16 PETTERSEN Øystein Lillomarka Skiklubb
17 GLØERSEN Øyvind Rustad IL
18 HJELMESET Odd-Bjørn Fjellhug / Vereide - Hyen skiklubb
19 ÅSEN Tommy Hamar Skiklubb / Team Hedmark-Oppland
20 ODSÆTER Lars Vingli Lillehammer Skiklub / Team NTNU
21 BYGGLAND Ånund Lid Høydalsmo IL / Team Hovden
22 HANSSEN John Christian Deighan Asker Skiklubb
23 BJERTNÆS Jens Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland
24 ØSTLIEN Espen Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn
25 NYENG Emil Ringebu/Fåvang Skiklubb
26 IMS Kjetil Asker Skiklubb
27 MOE Ola Erik Heen Gjerdrum IL - Ski
28 NÆSS Børre Efteloet IL
29 HALLÉN Stian Kjelsås IL - ski / Team Manpower
30 PEDERSEN Morten Eide Lillehammer Skiklub
31 ÅRDAL Asgeir Jølster IL
32 HAMMER Martin Steinkjer Skiklubb
33 LANES Simen Oseberg Skilag
34 RENNEMO Kristian Tettli Leksvik IL / Team Trøndelag
35 NYDAL Hallvard Moian Njård
36 KNUDTZON Nicolas Brun Njård / Team Sector Alarm
37 ØDEGÅRD Rune Malo Molde og Omegn IF - Ski
38 ELVESTAD Glenn Gjerdrum IL - Ski
39 BRAATHEN Kristian Høybråten og Stovner IL
40 THYGESEN Torgeir Skare Korlevoll, IL / Team Hovden
41 DAHL Svein Halvor IL Skarphedin / Team Hovden
42 LORENTSEN Eirik Henning Skilag
43 OLSEN Eirik Kurland IL ROS / Team Manpower
44 MOSLET Kristoffer Robin Stokke IL
45 ELIASSEN Petter Byåsen IL / Team Trøndelag
46 MORK Ole Christian Lillehammer Skiklub
47 MOE Markus Oseberg Skilag / Team Hovden
48 POST Arne Kjelsås IL - ski / Team Hovden
49 SÆTRE Erlend Skippervik  IL Forsøk
50 OLIMB Henrik Jevnaker IL
51 THYLI Vetle Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn
52 UPADHYAY Varun Høybråten og Stovner IL
53 RESALAND Mats Rudin IL Bever'n
54 NORDRUM Martin Valberg Ringebu/Fåvang Skiklubb
55 EGGE Vegard Kjøs Lillehammer Skiklub
56 DAMMEN Kjetil Hagtvedt Rustad IL
57 BRIKSELLI Tomas NTNUI - Ski
58 FENRE Tobias Dahl Røa IL / Team Hovden
59 GODØ Vegard Emblem IL
60 FREMO Thomas Leksvik IL
60 TOFTEGAARD Lars A. Brøttum IL / Team Sjusjøen
62 FRODAHL Magnus Hamar Skiklubb
63 SVINGHEIM Magnus Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland
64 SANDVIK Tor-Einar Meldal IL
65 LITLERÉ Lars Byåsen IL / Team NTNU
66 WATTERDAL Øyvind Nøtterøy IF
67 ANDRESEN Ragnar Bragvin Njård
67 BOTNEN André Røldal IL
69 HYTTEHAUG Lars Budal IL
70 SVIEN Aleksander Heming, IL
71 VOLLSET Erlend By Klæbu IL
72 AALBERG Jonas Berglund Njård
73 MAUER Andreas Sollihagen Høybråten og Stovner IL
74 STORRØNNING Christer Tydal IL
75 MADSGÅRD Mads O. G. Konnerud IL
76 HØYE Andreas Wold IL Heming
77 KAAS Sverre Waaler IL Heming
78 KARLSEN Lars Christian T. Mjøndalen IF
79 ERIKSEN Sondre Vikersund IF
80 BALTO Bård Vegard Strindheim IL
81 SÆLE Eirik Dimmen Lillehammer Skiklub
82 GJERDALEN Gard Filip IL Holeværingen
83 BREDA Mats Håkon Konnerud IL
84 BJØRGEN Per Egil Trønder-Lyn IL
85 FUGLERUD Fredrik Gjerdrum IL - Ski
86 HILMO Jo Vegard Tydal IL
87 HOFF Sindre Gaular IL
88 BÆKKEN Simen Strindheim IL
89 JENSEN Ludvig Søgnen Bærums Verk IF
90 EINVIK Kenneth Helgesen Alta IF
91 RAMDAL Ørjan Leksvik IL
92 SLETTEN Even Skjelbostad Lillehammer Skiklub
93 GJØMLE Erik Stathelle og Omegn IL
94 HENRIKSEN Jørgen Skoppum IL
95 MYHRE Kenneth Malm IL
96 SVINSÅS Morten IK Rindals-Troll
97 BØRSHEIM Torjus Ulvik IL
98 GJERDALEN Njål Tage IL Holeværingen
99 HJULSTAD Frank Malm IL
100 BJØRNBETH Anders Selbu IL
101 GOLID Ole Christian Heddal IL
102 KARLSON Stian Rene Stokke IL
103 TØMMERVIK Lars Håvard Malm IL
104 HAGEN Trond Wiggo Spydeberg IL


 

 

  Andre NM i 2010
NM ski 2010 Del 2

NM i skiskyting på Simostranda 6.-11. april 2010 
 


Les NM-avisa på nett
 







Hør NM sangen! 
(ca 1 minutt)




Kontakt oss:
Leder: Olav Aas
Nestleder: Sigbjørn Fjærvoll Rennleder: Jon Olav Knotten
Presse: Inger Nergaard
Kultur: Ole Jan Aasen

 
Denne siden er levert av

NM Ski 2010
Storås skistadion
Stokke

     




Site powered by WebOfficeOne ©