Vi samarbeider med 

 
 

Hovedsponsorer :

        
        
          
   
        
   

     

     
 


  


Hovedsamarbeidspartner:

 

Stokke kommune


Lokale sponsorer:

Lokale sponsorer Lokale sponsorer Lokale sponsorer

Lokale sponsorer    


Sprint prolog kvinner

Plass Navn Idrettslag
1     BJØRGEN Marit Rognes IL
2 FALLA Maiken Caspersen Gjerdrum IL - Ski / Team Hovden
3 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt IL Heming
4 TYLDUM Elise Aunet Overhalla IL
5 TYLDUM Ingri Aunet Overhalla IL
6 GJEITNES Kari Vikhagen Henning Skilag / Team Trøndelag
7 GRØNVOLL Maria Nysted Furuflaten IL
8 GJØMLE BERG Ella Lyn Ski
9 HAGEN Martine Ek Driv IL / Team Synnfjell
10 KRISTOFFERSEN Marthe IL Varden
11 BJØRNLI Heidi Kant Sokna IL
12 BØ Kjersti Strindheim IL
13 EIDE Mari Øystre Slidre IL / Team VitaePro
14 STORSLETT Anne Moelven IL / Team Sjusjøen
15 LØVBRØTTE Ingrid Harestua IL / Team Hadeland
16 BRAATHEN Solfrid Høybråten og Stovner IL
17 HARSEM Kathrine Rolsted Fossum IF / Team Hovden
18 SKJOLDLI Eirin Bulken IL
19 GAUSEN Kristin Inderøy IL
20 JENSEN Lena Rustad IL
21 RYEN Linn Mjøndalen IF
22 BRUN-LIE Celine  Njård
23 BRULAND Synnøve Fossum IF
24 NYDAL Britt Ingunn Njård
25 BJELLÅNES Karianne Henning Skilag / Team Trøndelag
26 SOLLI Guro Strøm Drevja IL
27 KVELI Laila Lierne IL
28 BRULAND Astrid Kjelsås IL - ski / Team VitaePro
29 MOLAND Signe Andebu IL
30 NYGAARD Martine Fossem Asker Skiklubb
31 NILSEN Inger Liv Bjerkreim Bækkelagets SK
32 PEDERSEN Eli Gjermundshaug Nybygda IL / Team VitaePro
33 HEIMDAL Ingrid Elise Krane Bardu IL
34 REENAAS Marte Strindheim IL
35 EIDE Ida Øystre Slidre IL
36 DALEN Tone Vegårshei IL / Team Hovden
37 MOXNES Eldbjørg Dirdal Gjerdrum IL - Ski
38 JORDE Liv Birgit Gol IL
39 STEINSLAND Solveig IL Vindbjart / Team Hovden
40 SUNDVOR Tone Bjerkreim IL / Team Hovden
41 NILSEN Betty Ann Bjerkreim Bækkelagets SK
42 ROE Magnhild Strindheim IL
43 STØVSET Jeanette Elisabeth Skjerstad IL
44 KARSET Marthe Kristine Hafsahl IL Heming
45 GJERSTAD Johanne Oxlund Burfjord IL
46 BAKKETUN Kjersti Solvoll IL Viljar
47 LUNDER Oda Vardenær Gjøvik Skiklubb
48 ANDERSEN Tove Rustad IL
49 HANSEN Nina Niskanen Vadsø Skiklubb
50 AA Benedikte Hyen IL
51 BRATLIE Solveig Tveter  NTNUI - Ski
52 SVINGHEIM Kari Gran IL


 

 

  Andre NM i 2010
NM ski 2010 Del 2

NM i skiskyting på Simostranda 6.-11. april 2010 
 


Les NM-avisa på nett
 







Hør NM sangen! 
(ca 1 minutt)




Kontakt oss:
Leder: Olav Aas
Nestleder: Sigbjørn Fjærvoll Rennleder: Jon Olav Knotten
Presse: Inger Nergaard
Kultur: Ole Jan Aasen

 
Denne siden er levert av

NM Ski 2010
Storås skistadion
Stokke

     




Site powered by WebOfficeOne ©