Vi samarbeider med 

 
 

Hovedsponsorer :

        
        
          
   
        
   

     

     
 


  


Hovedsamarbeidspartner:

 

Stokke kommune


Lokale sponsorer:

Lokale sponsorer Lokale sponsorer Lokale sponsorer

Lokale sponsorer    


Resultater 30km jaktstart

Plass Navn Idrettslag Tid
1 GJERDALEN Tord Asle Holeværingen, IL 1:17:08.4
2 JOHNSRUD SUNDBY Martin Røa IL 1:17:12.7
3 SVARTEDAL Jens Arne Trøsken IL / Team Xtra-personell 1:17:13.8
4 AUKLAND Anders Oseberg Skilag / Team Xtra-personell 1:17:18.0
5 RØNNING Eldar Skogn IL 1:17:19.9
6 HJELMESET Odd-Bjørn Fjellhug / Vereide - Hyen skiklubb 1:17:30.2
7 RENNEMO Kristian Tettli Leksvik IL / Team Trøndelag 1:17:30.9
8 RØTHE Sjur Voss IL / Team Manpower 1:17:31.7
9 ØSTENSEN Simen Fossum IF 1:17:32.4
10 DYRHAUG Niklas Tydal IL / Team Trøndelag 1:17:36.1
11 POST Arne Kjelsås IL - ski / Team Hovden 1:17:36.5
12 ELIASSEN Petter Byåsen IL / Team Trøndelag 1:17:39.2
13 AASEN OUREN Geir Ludvig  Oddersjaa SSK 1:17:41.3
14 OLSEN Eirik Kurland IL ROS / Team Manpower 1:17:48.1
15 SVEEN Simen Andreas Ring IL / Team Hedmark-Oppland 1:18:53.7
16 HELGESTAD Daniel Myrmæl Byåsen IL 1:18:53.8
17 MYRLAND Anders Skogn IL 1:19:09.5
18 VESTBØ Thomas Vindafjord IL / Team Hovden 1:19:28.0
19 MARKSET Kjell-Christian Koll IL / Team Oso Hotwater 1:19:28.2
20 HORNTVEDT Kristian Stokke IL 1:19:30.4
21 CHRISTIANSEN Erling A N Koll IL / Team Oso Hotwater 1:19:31.7
22 ANDRESEN Jan Egil Hamar Skiklubb / Team Hedmark-Oppland 1:19:33.0
23 NYGÅRD Per Kristian Vestre Spone IF 1:19:33.4
24 FREMO Thomas Leksvik IL 1:19:34.0
25 HAMMER Martin Steinkjer Skiklubb 1:19:45.1
26 GAUSTAD John Anders Hamar Skiklubb / Team Hedmark-Oppland 1:19:58.1
27 DAHL John Kristian Strindheim IL 1:20:15.9
28 EINARSSON Snorri Eythor Tromsø Skiklubb Langrenn 1:20:16.6
29 PEDERSEN Morten Eide Lillehammer Skiklub 1:20:30.4
30 BRAATHEN Kristian Høybråten og Stovner IL 1:20:31.4
31 BRAATHEN Jørgen Høybråten og Stovner IL / Team NTNU 1:20:35.1
32 MIKALSEN Håkon Nordreisa IL 1:20:57.4
33 SINNES Svein Tore Tonstad IL 1:21:02.5
34 KRISTOFFERSEN Inge Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 1:21:16.0
35 ANSNES Ronny Fredrik Klæbu IL 1:21:27.8
36 JENSEN Vegar Hattestad Ørje IL / Team Hovden 1:21:34.0
37 ULSUND Einar A Byåsen IL / Team NTNU 1:21:38.6
38 MYTHE Per Øyvind Hemsedal IL 1:21:39.3
39 BROVOLD Erik Bergfall Tynset IF 1:21:49.1
40 ØSTBERG Eivind Flugstad Gjøvik Skiklubb / Gjøvik/Toten Langrenn 1:22:03.5
41 BRANDSDAL Eirik Kjelsås IL - ski / Team Manpower 1:22:11.4
42 BACH Ole-Marius Byåsen IL / Team Trøndelag 1:22:16.1
43 KNUDTZON Nicolas Brun Njård / Team Sector Alarm 1:22:16.6
44 ØSTLIEN Espen Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 1:22:16.9
45 RENNEMO Anders Tettli Leksvik IL 1:22:21.8
46 MOE Ola Erik Heen Gjerdrum IL - Ski 1:22:29.1
47 DAMMEN Kjetil Hagtvedt Rustad IL 1:22:37.6
48 HYTTEHAUG Lars Budal IL 1:22:39.5
49 HALLÉN Stian Kjelsås IL - ski / Team Manpower 1:22:45.8
50 THYLI Vetle Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 1:23:08.5
51 KOLSTAD Jonas Austmo Henning Skilag 1:23:08.8
52 LAUGALAND Audun Hjelmeland IL / Team United Bakeries 1:23:32.0
53 HOFF Sindre Gaular IL 1:23:40.5
54 BOTNEN André Røldal IL 1:23:42.8
55 MARKSET Trygve Koll IL / Team Oso Hotwater 1:23:43.6
56 PAULSEN Steffen Sæterhagen Rustad IL 1:23:44.4
57 STOKKE Sindre Stokke IL 1:23:47.2
58 KLEMOEN Eivind Torpa SKI / Team Synnfjell 1:23:49.2
59 OLDERVOLL Sondre Byåsen IL 1:23:52.1
60 MOHOLT Magnus Ålen IL 1:24:07.5
61 PETTERSEN Morten Harjo Vadsø Skiklubb 1:24:08.0
62 AALAND Reinar Mesnali Skilag / Team Sjusjøen 1:24:16.9
63 FJELD Øyvind Moen Kjelsås IL - ski / Team NTNU 1:24:24.9
64 DAHL Svein Halvor IL Skarphedin / Team Hovden 1:24:29.0
65 HAMMER Kristian Riseth Byåsen IL 1:24:48.8
66 SANDBAKK Sindre NTNUI - Ski 1:24:58.5
67 EGGE Vegard Kjøs Lillehammer Skiklub 1:25:08.7
68 MÆHLUM Nils Einar Brøttum IL / Team Sjusjøen 1:25:22.6
69 HØYDAHL Sigve Fredrik Bærums Verk IF 1:25:40.5
70 MOSLET Kristoffer Robin Stokke IL 1:25:52.3
71 ODSÆTER Lars Vingli Lillehammer Skiklub / Team NTNU 1:26:09.6
72 WELTZIEN Espen Hultgreen Kjelsås IL - ski 1:26:10.1
73 TOFTEGAARD Lars A. Brøttum IL / Team Sjusjøen 1:26:33.5
74 NYGAARD Bjørn Thomas Alta IF 1:26:48.8
75 SÆTRE Erlend Skippervik  IL Forsøk 1:27:07.9
76 BÆKKEN Simen Strindheim IL 1:27:13.6
77 RØE Åsmund Treu Fossum IF 1:27:13.7
78 MORK Ole Christian Lillehammer Skiklub 1:27:30.8
79 LUNDE Daniel Harestua IL / Team Hadeland 1:27:45.6
80 BERG Even Langseth Grue IL 1:27:50.1
81 KAAS Sverre Waaler Heming, IL 1:28:06.3
82 MIKKELSEN Espen Vadsø Skiklubb 1:28:36.3
83 JELSTAD Stian Stærkeby Vikersund IF 1:28:40.9
84 SÆLE Eirik Dimmen Lillehammer Skiklub 1:28:54.0
85 WICKSTRØM Jørgen Vadsø Skiklubb 1:29:07.3
86 GULLHAV Anders Nordby NTNUI - Ski 1:29:22.2
87 BØRSHEIM Torjus Ulvik IL 1:31:01.4
88 KORSMO Frode Moelven IL / Team Sjusjøen 1:31:37.2
89 EINVIK Kenneth Helgesen Alta IF 1:32:12.3
90 STEEN Tobias Vik Bækkelagets SK 1:32:46.7


 

 

  Andre NM i 2010
NM ski 2010 Del 2

NM i skiskyting på Simostranda 6.-11. april 2010 
 


Les NM-avisa på nett
 







Hør NM sangen! 
(ca 1 minutt)




Kontakt oss:
Leder: Olav Aas
Nestleder: Sigbjørn Fjærvoll Rennleder: Jon Olav Knotten
Presse: Inger Nergaard
Kultur: Ole Jan Aasen

 
Denne siden er levert av

NM Ski 2010
Storås skistadion
Stokke

     




Site powered by WebOfficeOne ©