Vi samarbeider med 

 
 

Hovedsponsorer :

        
        
          
   
        
   

     

     
 


  


Hovedsamarbeidspartner:

 

Stokke kommune


Lokale sponsorer:

Lokale sponsorer Lokale sponsorer Lokale sponsorer

Lokale sponsorer    


Offisielle resultater 3.x5 km stafett kvinner

Plass IL / navn Tid Krets
1 IL Heming 1 41:28.3 Oslo
1 HANSEN 13:44.6
1 TOFTDAHL STAVER 28:17.3
1 JACOBSEN 41:28.3
2 Henning Skilag - Ski 41:28.4 Nord-Trøndelag
2 GJEITNES 13:56.3
2 BJELLÅNES 28:13.7
2 ELDEN 41:28.4
3 Njård 1 42:05.1 Oslo
3 BRUN-LIE 13:26.1
3 NYDAL 28:03.8
3 MARKSET 42:05.1
4 IL Varden - Ski 42:06.3 Nord-Trøndelag
4 HETLAND 13:55.9
4 KRISTOFFERSEN 27:58.3
4 RINGEN 42:06.3
5 Rustad IL 1 43:15.0 Oslo
5 HANSSON 13:27.9
5 JENSEN 28:21.8
5 ANDERSEN 43:15.0
6 Nybygda IL 43:24.7 Hedmark
6 PEDERSEN 14:32.8
6 PEDERSEN 29:51.6
6 PEDERSEN 43:24.7
7 Strindheim IL 1 44:05.8 Sør-Trøndelag
7 13:55.3
7 ROE 30:08.3
7 REENAAS 44:05.8
8 Øystre Slidre IL 44:06.8 Oppland
8 EIDE 13:54.2
8 EIDE 29:49.7
8 WANGENSTEEN 44:06.8
9 Bækkelagets SK - Ski 44:15.5 Oslo
9 NILSEN 14:09.3
9 HAUSKEN 30:07.9
9 NILSEN 44:15.5
10 IL Heming 2 44:20.4 Oslo
10 ULVESTAD 14:47.6
10 JEVNE 30:27.8
10 HORN 44:20.4
11 Høybråten og Stovner IL 1 44:29.8 Oslo
11 BRAATHEN 13:39.1
11 BRAATHEN 29:19.2
11 KALNÆS 44:29.8
12 Gol IL 44:34.3 Buskerud
12 FLETEN 15:04.8
12 JEGLEIM 30:41.0
12 JORDE 44:34.3
13 Gjerdrum IL - Ski 1 44:45.8 Akershus
13 MOXNES 14:47.2
13 BREEN 30:23.9
13 SANDHOLT 44:45.8
14 Driv IL 44:51.6 Akershus
14 HAGEN 13:55.7
14 WENG 29:37.5
14 NÆSS 44:51.6
15 Overhalla IL - Ski 45:03.7 Nord-Trøndelag
15 TYLDUM 13:25.7
15 TYLDUM 28:09.8
15 AUNET 45:03.7
16 Inderøy IL 45:24.2 Nord-Trøndelag
16 GAUSEN 13:52.4
16 GAUSEN 29:30.9
16 GAUSEN 45:24.2
17 Kjelsås IL - ski 1 45:33.4 Oslo
17 BRULAND 14:59.3
17 SANDBAKKEN 30:23.3
17 UTNE BELSBY 45:33.4
18 Mjøndalen IF 45:33.6 Buskerud
18 RYEN 14:20.5
18 STIE 31:07.0
18 THUNES 45:33.6
19 IL Nansen 45:34.2 Hedmark
19 JOHAUG 13:28.9
19 SMEDÅS 30:20.3
19 SMEDÅS 45:34.2
20 Harestua IL 45:40.3 Oppland
20 LØVBRØTTE 14:23.9
20 STENSÆTER 30:57.7
20 HUSEBY 45:40.3
21 Lyn Ski 1 45:41.0 Oslo
21 GJØMLE BERG 14:32.3
21 KRÜGER 30:12.5
21 KRÜGER 45:41.0
22 Ringkollen Skiklubb 45:47.6 Buskerud
22 AXELSEN 14:25.3
22 AASHEIM 30:57.9
22 ANDREASSEN 45:47.6
23 Oslostudentenes IK - Ski 1 45:52.6 Oslo
23 BROX 14:38.3
23 BRENNA 31:04.7
23 TOLAROVA 45:52.6
24 Gjerdrum IL - Ski 2 45:52.9 Akershus
24 ALNÆS 15:01.5
24 SNORTHEIM 30:57.7
24 SKJØLÅS 45:52.9
25 Bardu IL 1 45:53.1 Troms
25 HEIMDAL 15:05.2
25 KVERNMO 31:49.3
25 DAHLEN 45:53.1
26 NTNUI-langrenn 45:56.3 Sør-Trøndelag
26 DRETVIK 15:00.1
26 TVETER BRATLIE 31:47.6
26 GJELTEN 45:56.3
27 IL Ivrig 45:56.5 Telemark og Vestfold
27 VERMELID 15:10.7
27 DAMGAARD 31:46.0
27 DAMGAARD 45:56.5
28 Søre Ål IL - Ski 45:59.9 Oppland
28 ROGNSTAD 15:07.7
28 TOKHEIM 31:44.6
28 GURIGARD 45:59.9
29 Oddersjaa SSK - Ski 46:07.2 Agder og Rogaland
29 PEDERSEN 15:01.0
29 FREDVIK 30:56.2
29 NILSEN 46:07.2
30 IL Heming 3 46:10.2 Oslo
30 MADSEN 15:11.2
30 ERIKSEN 30:57.2
30 JULSVOLL 46:10.2
31 Steinkjer Skiklubb 46:11.4 Nord-Trøndelag
31 BØGSETH 14:48.1
31 BØGSETH 30:36.9
31 FJONE 46:11.4
32 Njård 2 46:22.2 Oslo
32 MUREN 15:16.5
32 BRUN-LIE 30:36.2
32 SOMMER 46:22.2
33 Stathelle og Omegn IL 46:36.1 Telemark og Vestfold
33 MÅBØ 14:53.0
33 SEM 31:16.4
33 KRISTOFFERSEN 46:36.1
34 Høybråten og Stovner IL 2 46:36.8 Oslo
34 HAGEN 15:05.2
34 MOI 31:36.5
34 SØRNES 46:36.8
35 Lillehammer Skiklub 46:40.5 Oppland
35 BJØRNSGAARD 15:22.2
35 UDNÆS 31:24.8
35 SKAARSETH 46:40.5
36 Fossum IF 46:50.4 Akershus
36 BRULAND 14:46.5
36 IRGENS 31:20.3
36 RØE 46:50.4
37 Vind IL 47:06.9 Oppland
37 TORGERSEN 14:49.7
37 HVALBYE 31:25.3
37 BRATLIEN 47:06.9
38 Asker Skiklubb 47:17.1 Akershus
38 ANDERSEN 15:54.8
38 NYGAARD 32:29.9
38 ANDERSEN 47:17.1
39 IL Runar 47:17.4 Telemark og Vestfold
39 ASPRUSTEN 14:54.1
39 KRISTOFFERSEN 31:14.2
39 JENSEN 47:17.4
40 Strindheim IL 2 47:19.9 Sør-Trøndelag
40 ALMELAND 15:25.1
40 LORVIK 31:46.2
40 SKJÆRLI 47:19.9
41 Rustad IL 2 47:20.3 Oslo
41 SOLVOLL 16:01.3
41 TVEITA 32:29.3
41 HAUGEN 47:20.3
42 Øverbygd IL 47:33.9 Troms
42 MYRSETH 14:47.6
42 DAHLKVIST 31:16.1
42 MYRSETH 47:33.9
43 Bardu IL 2 47:50.8 Troms
43 HEIMDAL 15:11.7
43 HEIMDAL 32:20.3
43 HEIMDAL 47:50.8
44 Vang Skiløperforening 48:02.6 Hedmark
44 KARSET 14:28.3
44 NORDLI 31:19.6
44 STENSETH 48:02.6
45 IL Bever'n 48:17.2 Buskerud
45 MYHRE 15:34.1
45 DRAGE 32:25.1
45 MYRVOLLEN 48:17.2
46 Lyn Ski 2 48:33.7 Oslo
46 KARLSENG 15:31.5
46 BERGENDAHL 32:29.1
46 MYHRE 48:33.7
47 Alta IF 49:09.6 Finnmark
47 KRISTOFFERSEN 14:47.8
47 SUHR 31:51.7
47 TVERELV 49:09.6
48 Bjerkreim IL 49:10.2 Agder og Rogaland
48 SUNDVOR 14:45.0
48 EIKELAND 31:32.9
48 SØDERGREN 49:10.2
49 Andebu IL 49:38.4 Telemark og Vestfold
49 MOLAND 15:14.1
49 LOHNE 33:55.3
49 LISET 49:38.4
50 Nittedal IL 49:49.6 Akershus
50 SOLBAKKEN 18:13.1
50 RUD 34:05.5
50 SKERSTAD 49:49.6
51 Rustad IL 3 49:55.6 Oslo
51 KLAESSON 16:39.9
51 KORSBREKKE 33:59.1
51 PAULSEN 49:55.6
52 Kjelsås IL - Ski 2 49:56.6 Oslo
52 SAUPSTAD 15:34.3
52 SØRSET 33:37.6
52 BJØRNERUD 49:56.6
53 Burfjord IL 49:57.0 Troms
53 GJERSTAD 17:32.2
53 GJERSTAD 35:09.1
53 GJERSTAD 49:57.0
54 IL Viljar 51:00.3 Hordaland
54 BAKKETUN 15:15.3
54 STEINSLAND 34:38.7
54 VEUM 51:00.3
55 Sande Sportsklubb 51:01.4 Telemark og Vestfold
55 BREDA 16:42.7
55 BURUD 35:17.4
55 BONDEN 51:01.4
56 Stathelle og Omegn IL - Ski 2 51:18.4 Telemark og Vestfold
56 KRISTIANSEN 16:41.8
56 AMUNDSEN 35:10.8
56 TUFTE 51:18.4
57 Stokke IL 52:09.1 Telemark og Vestfold
57 GRAVNINGEN 17:18.8
57 KVANDE 35:30.8
57 THODESEN SANDE 52:09.1
58 Oslostudentenes IK - Ski 2 53:53.7 Oslo
58 DAMGAARD 16:46.7
58 HELGERUD 35:43.2
58 FJOGSTAD NILSEN 53:53.7


 

 

  Andre NM i 2010
NM ski 2010 Del 2

NM i skiskyting på Simostranda 6.-11. april 2010 
 


Les NM-avisa på nett
 







Hør NM sangen! 
(ca 1 minutt)




Kontakt oss:
Leder: Olav Aas
Nestleder: Sigbjørn Fjærvoll Rennleder: Jon Olav Knotten
Presse: Inger Nergaard
Kultur: Ole Jan Aasen

 
Denne siden er levert av

NM Ski 2010
Storås skistadion
Stokke

     




Site powered by WebOfficeOne ©