Vi samarbeider med 

 
 

Hovedsponsorer :

        
        
          
   
        
   

     

     
 


  


Hovedsamarbeidspartner:

 

Stokke kommune


Lokale sponsorer:

Lokale sponsorer Lokale sponsorer Lokale sponsorer

Lokale sponsorer    


Offisielle resultater 3x10 km stafett menn

Plass Lag / navn   Tider Krets
1 SKOGN IL 1:14:48.3 Nord-Trøndelag
1 MYRLAND Anders 25:48.0
1 RØNNING Eldar 50:38.6
1 KJØLSTAD Johan 1:14:48.3
2 BYÅSEN IL 1 1:14:49.6 Sør-Trøndelag
2 ELIASSEN Petter 24:57.3
2 HELGESTAD Daniel Myrmæl 51:08.2
2 JESPERSEN Chris André 1:14:49.6
3 KLÆBU IL 1:15:00.9 Sør-Trøndelag
3 THUN Stein Vidar 25:07.8
3 TELEBOND Eirik 51:34.1
3 ANSNES Ronny Fredrik 1:15:00.9
4 KJELSÅS IL - SKI 1 1:15:29.6 Oslo
4 HALLÉN Stian 25:28.5
4 POST Arne 51:34.4
4 BRANDSDAL Eirik 1:15:29.6
5 LEKSVIK IL 1:15:29.8 Nord-Trøndelag
5 RENNEMO Kristian Tettli 24:51.5
5 RENNEMO Anders Tettli 51:24.1
5 FREMO Thomas 1:15:29.8
6 RUSTAD IL 1 1:15:30.0 Oslo
6 GLØERSEN Anders 25:07.6
6 GLØERSEN Øyvind Nøstdahl 51:08.4
6 DAMMEN Kjetil Hagtvedt 1:15:30.0
7 ØRJE IL - SKI 1:15:38.6 Østfold
7 GASMANN Per Ola 26:00.0
7 HATTESTAD Ola Vigen 51:34.0
7 JENSEN Vegar Hattestad 1:15:38.6
8 OSEBERG SKILAG 1 1:15:44.0 Telemark og Vestfold
8 AUKLAND Anders 24:53.8
8 AUKLAND Jørgen 51:27.8
8 MOE Markus 1:15:44.0
9 HAMAR SKIKLUBB 1:16:23.8 Hedmark
9 ÅSEN Tommy 25:19.6
9 GAUSTAD John Anders 52:11.0
9 ANDRESEN Jan Egil 1:16:23.8
10 STOKKE IL 1 1:16:26.1 Telemark og Vestfold
10 HORNTVEDT Kristian 24:57.8
10 MOSLET Kristoffer Robin 51:46.6
10 STOKKE Sindre Clementsen 1:16:26.1
11 STRINDHEIM IL 1 1:16:28.2 Sør-Trøndelag
11 BJØRGÅRD John 26:19.5
11 DAHL John Kristian 51:44.5
11 FINES Ola Berg 1:16:28.2
12 ODDERSJAA SSK 1 1:16:29.2 Agder og Rogaland
12 OUREN Geir Ludvig Aasen 24:55.3
12 KNUTSEN Eivind 51:46.1
12 SVALAND Jon Kristian 1:16:29.2
13 HØYBRÅTEN OG STOVNER IL 1 1:16:31.5 Oslo
13 BRAATHEN Jørgen 25:03.7
13 UPADHYAY Varun 51:58.6
13 BRAATHEN Kristian 1:16:31.5
14 LILLEHAMMER SKIKLUB - SKI 1 1:16:46.0 Oppland
14 PEDERSEN Morten Eide 25:27.8
14 ODSÆTER Lars Vingli 51:30.9
14 TAUGBØL Håvard  Solås 1:16:46.0
15 NJÅRD 1 1:17:01.3 Oslo
15 NYDAL Hallvard Moian 25:06.8
15 KNUDTZON Nicolas Brun 51:40.0
15 NYDAL Erlend Moian 1:17:01.3
16 FOSSUM IF 1 1:17:08.7 Akershus
16 UTISTOG Svein Olav 26:33.5
16 HENRIKSEN Thomas 53:11.2
16 ØSTENSEN Simen 1:17:08.7
17 GJERDRUM IL - SKI 1 1:18:01.5 Akershus
17 ELVESTAD Glenn 25:18.6
17 FUGLERUD Fredrik 53:18.4
17 MOE Ola Erik Heen 1:18:01.5
18 ENGERDAL SP.KL. 1:18:06.9 Hedmark
18 ANDERSEN Martin 25:24.1
18 L'ABÉE-LUND Henrik 52:39.4
18 L'ABÉE-LUND Magnus 1:18:06.9
19 BÆRUMS VERK IF 1 1:18:17.2 Akershus
19 SKAR Sindre Bjørnestad 25:43.4
19 STRØM Mads Ek 53:22.3
19 HØYDAHL Sigve Fredrik 1:18:17.2
20 TYNSET IF 1:18:18.8 Hedmark
20 FISKVIK Anders 26:43.3
20 BROVOLD Erik Bergfall 53:36.4
20 LANDHEIM Eirik Losgård 1:18:18.8
21 HENNING SKILAG - SKI 1:18:33.8 Nord-Trøndelag
21 LORENTSEN Eirik 25:31.1
21 KOLSTAD Jonas Austmo 52:08.1
21 LILLEFJELL Frode 1:18:33.8
22 BYÅSEN IL 2 1:18:44.7 Sør-Trøndelag
22 ULSUND Einar A 24:56.7
22 HAMMER Kristian Riseth 52:53.7
22 BROVOLD Henrik 1:18:44.7
23 VADSØ SKIKLUBB - SKI 1:18:48.0 Finnmark
23 PETTERSEN Morten Harjo 25:20.6
23 WICKSTRØM Jørgen 53:35.2
23 MIKKELSEN Espen 1:18:48.0
24 KJELSÅS IL - SKI 2 1:18:50.6 Oslo
24 FJELD Øyvind Moen 25:33.5
24 WELTZIEN Espen 52:41.7
24 PEDERSEN Bendik Bang 1:18:50.6
25 KOLL IL 1:18:50.6 Oslo
25 CHRISTIANSEN Erling A N 25:48.4
25 MARKSET Kjell-Christian Bendixen 51:49.7
25 BRAATHEN Christoffer 1:18:50.6
26 RAUFOSS IL LANGRENN - LANGRENN 1:19:06.7 Oppland
26 ØSTLIEN Espen 26:17.6
26 TAJET Jonas 54:29.0
26 THYLI Vetle 1:19:06.7
27 ASKER SKIKLUBB 1 1:19:07.6 Akershus
27 CALLESEN Christoffer 25:58.7
27 REE Andreas 54:28.1
27 HANSSEN John Christian Deighan 1:19:07.6
28 NTNUI-LANGRENN 1 1:19:17.1 Sør-Trøndelag
28 BRIKSELLI Tomas 26:32.0
28 GULLHAV Anders Nordby 54:27.9
28 SANDBAKK Sindre 1:19:17.1
29 MJØNDALEN IF 1:19:22.0 Buskerud
29 IVERSEN Trond 26:12.0
29 BAKKEN Timo Andre 53:29.1
29 KARLSEN Lars Christian T. 1:19:22.0
30 STEINKJER SKIKLUBB 1:19:28.6 Nord-Trøndelag
30 HAMMER Martin 25:54.4
30 AUNE Pål Trøan 54:17.2
30 VANNEBO Morten 1:19:28.6
31 BÆRUMS VERK IF 2 1:19:35.0 Akershus
31 KABBE Ole-Henrik 26:51.4
31 UNHJEM-TEIGENES Henrik 54:33.8
31 BERGAN HUGSTED Sondre 1:19:35.0
32 LILLOMARKA SKIKLUBB 1:19:44.3 Oslo
32 BAKKE Eirik 27:32.3
32 PETTERSEN Øystein 52:56.8
32 FAHLE Hans Fredrik 1:19:44.3
33 IL HEMING 1 1:19:44.8 Oslo
33 KAAS Carl Waaler 26:37.2
33 BORGNES Mathias 54:24.9
33 KAAS Sverre Waaler 1:19:44.8
34 LILLEHAMMER SKIKLUB - SKI 2 1:19:56.8 Oppland
34 SÆLE Eirik Dimmen 26:47.5
34 ERIKSSON Michael 54:56.8
34 EGGE Vegard Kjøs 1:19:56.8
35 GJØVIK SKIKLUBB 1:19:57.2 Oppland
35 RAMSTAD Håkon 26:31.3
35 AASLUND Simen Rise 55:44.9
35 ØSTBERG Eivind Flugstad 1:19:57.2
36 LØRENSKOG SKIKLUBB - SKI 1 1:20:07.5 Akershus
36 HELGESEN Håkon Hagen 26:50.8
36 VESTMO Gisle 54:58.1
36 NIELSEN Jonas 1:20:07.5
37 JEVNAKER IDRETTSFORENING SKI 1:20:21.5 Oppland
37 SVINGHEIM Magnus 26:34.8
37 OLIMB Henrik 53:58.3
37 BJERTNÆS Jens 1:20:21.5
38 VANG SKILØPERFORENING 1 1:20:24.5 Hedmark
38 FROGNER Audun Sveen 28:04.3
38 GJENDAHL Tony 56:27.9
38 GUNDERSEN Tore Martin Søbak 1:20:24.5
39 ALTA IF 1:20:33.1 Finnmark
39 HÅPNES Mats 26:52.7
39 EINVIK Kenneth H. 55:29.5
39 NYGÅRD Bjørn Thomas 1:20:33.1
40 IL BEVER'N - SKI 1:20:33.5 Buskerud
40 RESALAND Mats Rudin 26:44.2
40 TVEITEN Ivar 53:57.9
40 LUCHSINGER Tommi 1:20:33.5
41 GJESDAL IL 1:20:38.1 Rogaland
41 RAVNDAL Tor Joar 26:42.9
41 NEVLAND Torgeir 54:16.9
41 HOELGAARD Stian 1:20:38.1
42 BARDU IL 1:20:42.9 Troms
42 PAULSEN Sven-Are 26:26.7
42 OLSEN Matias 54:58.6
42 ØSTVIK Håvard 1:20:42.9
43 IL HEMING 2 1:21:04.2 Oslo
43 HØYE Andreas Wold 26:32.7
43 SVIEN Aleksander 53:59.8
43 STADAAS Peder 1:21:04.2
44 SKIPTVET IL - SKI 1:21:06.1 Østfold
44 FRORUD Espen Udjus 26:46.1
44 FRORUD Jonas 54:34.0
44 NYMOEN Lars Myhre 1:21:06.1
45 IL VARDEN 1:21:10.1 Nord-Trøndelag
45 IVERSEN Emil 25:28.3
45 IVERSEN Mats 54:58.6
45 GJEMSE Magnus 1:21:10.1
46 GJERDRUM IL - SKI 2 1:21:11.5 Akershus
46 VEGHEIM Marius 26:18.5
46 KARLSTAD Håkon 55:49.9
46 FALLA Marius Caspersen 1:21:11.5
47 RUSTAD IL 2 1:21:14.7 Oslo
47 ROGN Geir Endre 26:36.5
47 CROFF Jonas 55:51.9
47 PAULSEN Steffen Sæterhagen 1:21:14.7
48 IL ROS 1:21:16.1 Buskerud
48 KURLAND OLSEN Eirik 24:51.3
48 WAHL Anders 54:08.3
48 LINDLAND Martin 1:21:16.1
49 OSEBERG SKILAG 2 1:21:48.8 Telemark og Vestfold
49 LANES Simen 27:17.8
49 HOEL Alexander Rød 55:33.1
49 KLUNGSETH Joachim 1:21:48.8
50 KONNERUD IL 1 1:21:49.0 Buskerud
50 ERIKSRUD Ole Vidar 28:09.8
50 FJELL Anders 56:15.0
50 HILLESTAD Andreas 1:21:49.0
51 HØYBRÅTEN OG STOVNER IL 2 1:21:55.7 Oslo
51 MAUER Andreas 26:51.8
51 OLSEN Jon 55:13.1
51 NYLUND Kristoffer E. 1:21:55.7
52 KJELSÅS IL - SKI 3 1:21:59.9 Oslo
52 SELVIG Sindre 26:58.4
52 RØGEBERG Ole 56:05.7
52 STRUKSNÆS Henrik 1:21:59.9
53 NJÅRD 2 1:22:00.1 Oslo
53 ARONSVEEN Espen 26:52.1
53 TROLLEBØ Dag Frode 55:53.5
53 BRAGVIN ANDRESEN Ragnar 1:22:00.1
54 FOSSUM IF 2 1:22:02.8 Akershus
54 RØE Åsmund Treu 26:45.1
54 FOSNÆS Eirik Austgulen 54:51.9
54 BENESTAD Sindre L 1:22:02.8
55 TYDAL IL 1:22:12.2 Sør-Trøndelag
55 HILMO Jo Vegard 27:40.6
55 STORRØNNING Christer 56:04.8
55 BRYNHILDVOLD Ove 1:22:12.2
56 LYN SKI 2 1:22:35.3 Oslo
56 ANDERSEN Fredrik Ole Oldereid 27:17.1
56 HJELSTUEN Håkon 56:20.0
56 KRÜGER Simen Hegstad 1:22:35.3
57 KONNERUD IL 2 1:22:39.4 Buskerud
57 ANDERSEN Emil Oliver 26:57.3
57 BØRNICK Daniel 56:36.3
57 MADSGÅRD Mads O. G. 1:22:39.4
58 STRØMMEN OG LILLESTRØM SKIKLUBB 1:22:46.1 Akershus
58 ROKKERUD Erik 27:09.6
58 FAGERÅS Sondre Jakobsen 55:38.3
58 PETTERSEN Joachim 1:22:46.1
59 BÆRUMS VERK IF 3 1:22:50.1 Akershus
59 MYROLDHAUG Sondre 27:16.9
59 SKAR Vegard Bjørnestad 55:53.7
59 JENSEN Ludvig Søgnen 1:22:50.1
60 SANNIDAL IL - SKI 1:23:05.2 Telemark og Vestfold
60 BARLAND Jørgen 26:46.0
60 ØVERLAND Petter Rinde 54:54.9
60 LUNDSTRØM Torgeir 1:23:05.2
61 LYN SKI 1 1:23:09.4 Oslo
61 HOVE ANDERSEN Sondre 28:14.0
61 SCHWENCKE Fredrik 56:41.4
61 HAY Audun Formo 1:23:09.4
62 LILLEHAMMER SKIKLUB - SKI 3 1:23:10.2 Oppland
62 MORK Ole Christian 25:58.9
62 SLETTEN Even Skjelbostad 56:31.3
62 ANDERS Fallerås 1:23:10.2
63 IL RUNAR 1 1:23:15.2 Telemark og Vestfold
63 HANSEN Magne Lund 27:03.2
63 KRISTIANSEN Brian Otterdal 56:35.8
63 SAASTAD Per Kristian 1:23:15.2
64 IL HOLEVÆRINGEN 1:23:24.4 Buskerud
64 GJERDALEN Gard Filip 26:57.7
64 GJERDALEN Njål Tage 55:06.7
64 VIK Lars Hagelsten 1:23:24.4
65 ASKER SKIKLUBB 2 1:23:48.4 Akershus
65 TORGERSEN Jonas 28:24.1
65 TORGERSEN Jens 57:49.1
65 HAMMERLUND Sindre Sætre 1:23:48.4
66 NITTEDAL IL 1:23:50.8 Akershus
66 RISCHMANN Sebastian 27:47.5
66 ERIKSEN Sondre Hansen 57:32.1
66 NØSTVIK Christian 1:23:50.8
67 LYN SKI 3 1:23:54.5 Oslo
67 SKAVLAN Anders Molander 26:46.5
67 GRØVDAL Fredrik 57:03.2
67 HAGERUP Johannes   Sørli 1:23:54.5
68 HARESTUA IL 1:23:56.8 Oppland
68 LUNDE Daniel 26:59.1
68 KNUTSEN Thomas M. 57:11.7
68 SYVERSEN Gøran 1:23:56.8
69 KONNERUD IL 3 1:24:15.5 Buskerud
69 BREDA Mats Håkon 28:06.1
69 MIKALSEN Fredrik 57:20.8
69 BERGMANN Nicolai Edman 1:24:15.5
70 STOKKE IL 2 1:24:28.9 Telemark og Vestfold
70 GRANERØD Bjørnar Skjold 27:59.5
70 STORVIK Håvard 57:25.7
70 SKAUG Joakim Granlund 1:24:28.9
71 ODDERSJAA SSK 2 1:24:31.9 Agder og Rogaland
71 ELIESON Morten Horn 28:08.7
71 ELIESON Markus Horn 57:47.4
71 DØBLE Andreas 1:24:31.9
72 IL HEMING 3 1:24:42.9 Oslo
72 HUITFELDT Peder 28:43.7
72 ANGEL Balder 58:35.9
72 GRAV Jørgen 1:24:42.9
73 VANG SKILØPERFORENING 2 1:24:45.2 Hedmark
73 NORDLI Simen Engebretsen 27:49.8
73 KVERNEVIK Thor Emil 58:09.7
73 STENSETH Lars 1:24:45.2
74 IL VINDBJART 1:24:55.3 Agder og Rogaland
74 BIRKENES Anders 27:22.2
74 KONRADSEN Kjartan Topstad 57:10.1
74 STEINSLAND Gjermund 1:24:55.3
75 IL SKARPHEDIN 1:24:55.4 Telemark og Vestfold
75 DAHL Svein Halvor 25:59.6
75 REINBOTH Michael Sæther 55:14.8
75 SLETTEMEÅS Øystein Bakkåker 1:24:55.4
76 BÆKKELAGETS SK - SKI 1 1:25:10.8 Oslo
76 VISTER Fredrik Skirbekk 28:43.9
76 BERGLAND Jonas Kinge 58:36.5
76 STEEN Tobias Vik 1:25:10.8
77 NØTTERØY IF - SKI 1 1:25:16.3 Telemark og Vestfold
77 WATTERDAL Øyvind 26:41.4
77 WATTERDAL Eirik 54:19.9
77 PÄKK Robert 1:25:16.3
78 DRIV IL 1:26:03.1 Akershus
78 BAKKE Henrik 26:29.8
78 NÆSS Harald Solhaug 56:54.7
78 CELIUS Brage 1:26:03.1
79 OPPEGÅRD IL 1:26:12.9 Akershus
79 WESTGAARD Christian 30:00.6
79 MYKLAND Martin 59:24.4
79 GIFSTAD Thomas 1:26:12.9
80 STATHELLE OG OMEGN IL 1:26:14.1 Telemark og Vestfold
80 GJØMLE Erik 27:54.4
80 SKEI Vigleik 58:14.5
80 MUSTAD Per-Gunnar 1:26:14.1
81 NANSET IF 1:26:29.3 Telemark og Vestfold
81 LUND Tor Martin 28:23.3
81 FREMSTAD Asgeir 57:47.2
81 KREKEN Tom 1:26:29.3
82 RUSTAD IL 3 1:26:33.9 Oslo
82 SMENES Atle 28:46.3
82 EVENSEN Torfinn 58:52.9
82 HESTENGEN Truls 1:26:33.9
83 OSLOSTUDENTENES IK - SKI 1 1:26:35.9 Oslo
83 JOHANSSON SOLUM Eirik 27:31.3
83 GRAMSTAD Eirik 56:59.8
83 STOKKE Per Christian 1:26:35.9
84 IL SISO - SKI 1:27:12.8 Nordland
84 VALVIK Vidar 28:53.9
84 PEDERSEN Vegar 1:00:48.7
84 KRISTIANSEN Kenneth Støre 1:27:12.8
85 SANDE SPORTSKLUBB 2 1:27:15.9 Telemark og Vestfold
85 LILLE Fredrik Stenestø 28:10.3
85 SOLLIE Ove 58:06.0
85 TRØMBORG Stian 1:27:15.9
86 GJERDRUM IL - SKI 3 1:27:18.1 Akershus
86 HUSTAD Jørgen 27:18.4
86 SKOGSHOLM Sondre 57:44.0
86 THEODORSEN Martin 1:27:18.1
87 OSEBERG SKILAG 3 1:27:18.2 Telemark og Vestfold
87 OTTERSTAD Nils Marius 28:45.3
87 MYSEN Eirik 58:55.2
87 ANKERSEN Kristian 1:27:18.2
88 RYGENE IL 1 1:27:43.2 Agder og Rogaland
88 FALCK Ole Christian 29:15.2
88 SYVERTSEN Christopher Øiestad 59:33.0
88 HODNEBROG Jørgen R 1:27:43.2
89 IL HEMING 4 1:28:42.2 Oslo
89 REUSCH Christian Henrik 30:10.7
89 RØSTUM Helge 1:00:22.9
89 TRIER Øivind Thorvald Due 1:28:42.2
90 IL RUNAR 2 1:29:00.1 Telemark og Vestfold
90 HÅRSTADHAUGEN Tor Einar 30:14.4
90 HAUGHEM Hans Martin 1:00:39.8
90 HAUGHEM Stian 1:29:00.1
91 MALM IL 1:29:09.1 Nord-Trøndelag
91 HJULSTAD Frank Robert 28:25.1
91 TØMMERVIK Lars Håvard 1:00:48.7
91 MYHRE Kenneth 1:29:09.1
92 SKOPPUM IL - SKI 1 1:29:23.4 Telemark og Vestfold
92 HENRIKSEN Jørgen 29:54.3
92 SKAUG Jan Kjetil 1:01:59.4
92 EGGUM Anders 1:29:23.4
93 HEDDAL IL 1:29:29.0 Telemark og Vestfold
93 MARTHINSEN Vegard Bø 28:13.8
93 GOLID Ole Christian 59:34.2
93 AAS Sveinung 1:29:29.0
94 LØRENSKOG SKIKLUBB - SKI 2 1:29:44.1 Akershus
94 GRINDLAND Ola 28:15.0
94 BAARLID Kennet 59:03.0
94 RUUD-JR Hans Håkon 1:29:44.1
95 NTNUI-LANGRENN 2 1:30:04.4 Sør-Trøndelag
95 AASTEBØL Truls Johansen 30:16.1
95 PEDERSEN Asgeir Domaas 1:00:16.7
95 LARSEN Magnus Mellby 1:30:04.4
96 STOKKE IL 4 1:31:18.7 Telemark og Vestfold
96 KJÆR Thomas 28:42.8
96 AABOL Lars Christian 59:21.0
96 KARLSON Stian Rene 1:31:18.7
97 BÆKKELAGETS SK - SKI 2 1:31:33.5 Oslo
97 SØRLAND Ole Kristian 28:36.3
97 RØER Eirik Lund 1:01:12.1
97 AANSTAD Marius 1:31:33.5
98 IL HEI - SKI 1:31:43.8 Telemark og Vestfold
98 GUNNULFSEN Mikael 28:43.3
98 BERTELSEN Håvard 1:01:38.1
98 MIDTGARDEN Eivind Aasrum 1:31:43.8
99 STOKKE IL 3 1:31:47.4 Telemark og Vestfold
99 HAUG Ola 30:48.1
99 WÅLE Ole Edvard 1:02:23.3
99 STENDAHL Martin 1:31:47.4
100 ANDEBU IL 1:32:13.8 Telemark og Vestfold
100 IDLAND Einar 28:23.5
100 KVÆRNSMYR Stian 1:00:11.8
100 ASKE Martin 1:32:13.8
101 OSLOSTUDENTENES IK - SKI 2 1:33:09.3 Oslo
101 NIELSEN Halvar Møll 30:09.7
101 SKJEGGESTAD Sjur Iversen 1:02:40.8
101 NIELSEN William Iver 1:33:09.3
102 STOKKE IL 5 1:33:11.5 Telemark og Vestfold
102 LIE Fredrik 29:50.9
102 BERGSHOLM Haakon 1:02:31.5
102 KJØNIKSEN Emil 1:33:11.5


 

 

  Andre NM i 2010
NM ski 2010 Del 2

NM i skiskyting på Simostranda 6.-11. april 2010 
 


Les NM-avisa på nett
 







Hør NM sangen! 
(ca 1 minutt)




Kontakt oss:
Leder: Olav Aas
Nestleder: Sigbjørn Fjærvoll Rennleder: Jon Olav Knotten
Presse: Inger Nergaard
Kultur: Ole Jan Aasen

 
Denne siden er levert av

NM Ski 2010
Storås skistadion
Stokke

     




Site powered by WebOfficeOne ©